Evde Yapılacak Ek İşler

Evde Yapılacak Ek İşler

Evden çalışmak isteyen kişiler için bir çok firma evlere ek iş vermektedir. Buda öğrencilere, ev  hanımlarına, emeklerine bir ek gelir sağlamaktadır. Günümüzde internet çevrelerinde birden fazla iş veren firmalar bulunmaktadır. Ek işleri eviniz kimseye söylemeden yapabilirsiniz. Dışarı çıkmak zorunda kalmadan ve kalabalık olmadan tek başınıza işlerinizi sağlayabilirsiniz.

Evde Etiket İşleri

Kıyafetlerde, yiyeceklerde ve daha bir çok ürünler de yazılı etiketler ile hazırlanması evlere ek iş olarak verilmektedir. Etiket işini yapabilmeniz için ilk önce bu işi veren firmalar ile görüşmelisiniz. Fakat bu iş pek firmalar iş vermektedir. Zor bulunan yöntemlerdendir. Sıkı bir araştırma ile ulaşabilirsiniz.

Evde Boncuk İşleri

Bayanlar için çok basit bir iş olabilmektedir. Evde boncuk işlerinde bir çok bayan fazlası ile evlerine ek gelir sağlayabilmektedir. Yaptıklarına boncuk başına kimisi 25 kuruş alırken işinde ilerlemiş olanlar ise 1 TL’ye kadar ulaşabilmektedirler.

Evde Nikah Şekerleri Hazırlama

En çok tercih edilenlerden olan evde nikah şeker hazırlamak ile para kazanmanız daha büyük avantajlar sağlamaktadır. Ortalama olarak hazırlayabileceğiniz nikah şekerleri başına 10 – 25 kuruş olarak bir ücret ödenmektedir. Nikah şekerlerinin şekline göre para durumları da değişmektedir.

Ödeme işlemleri işi hazırlayıp teslim ettikten sonra verilmektedir. Genel olarak ödemeler hazırladığınız işlere göre değişiklik göstermektedir. Bazı işlerde 10 kuruş alırken diğer kutu katlama veya paketleme işlerinde daha çok büyük paralar kazanabilirsiniz. Ürün çeşitleri ne kadar fazla olursa kazancınız da o kadar fazla olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ