Evinizde Çanta Dikme İşi

Evinizde Çanta Dikme İşi

Ev hanımları genelde boş zamanlarını örgü veya dikiş yaparak geçirmektedirler. Bunları hobi haline getiren ev hanımları da bulunmaktadır. Sadece ev hanımları değil örgü örmeyi, dikiş dikmeyi seven kişilerin tercih edebileceği bir para yöntemidir. Fakat evde çanta işini alabilmek için biraz ciddi anlamda çalışmalar gerektirebilmektedir.

Çanta İşine Nasıl Başlarım?

Öncelikle ilk olarak hedef kitlenizi belirlemelisiniz. Çantalar bayanların kullandığı en yaygın aksesuarlardan biridir. Kafanızda bir hedef kitlesi belirlerseniz başarılı olma yolunda daha çok ilerlersiniz. Bir işte çalışan kadın ile genç kızın takmak istediği çantalar arasında çokça fark bulunmaktadır.
Modayı takip edebilirsiniz. Bunlara uygun olarak malzeme ve fiyatlarını araştırıp küçükte olsa bilgi sahibi olmakta yarar vardır.

Bu işi yapanlar hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Çantaları yaptıktan sonra pazarlama yöntemlerini seçebilirsiniz. Öğrendikleriniz ile beraber fikirlerinizi de geliştireceksinizdir.
İşe başlamadan önce küçük bir plan çıkarmanız ilerideki karışıklığı önleyecektir. Eğer önünüze sorunlar çıkarsa bu plan ile sorunlarınızdan rahatlıkla ile kurtulabileceksiniz.
Çantalarınızı hazırladıktan sonra tanıdığınız kişilere hazırladığınız çantaları gösterin. Hedef kitleniz ile uyuşan insanlardan çantalar hakkında fikirlerini alın. Bu önerilere kulak verin ki tasarımlarınız bir daha ki çantalarınız da daha güzel görünecektir.

Çantalarınızı satacağınız yere karar vermelisiniz. Online olarak internet sitelerinde satabilirsiniz. Fuarlarda, butikler vb. yerler ile anlaşarak hem sipariş alabilir hem de hazırladığınız çantaları satabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ