Gayrimenkul Sektörü Cv Örneği

Gayrimenkul Sektörü Cv Örneği

Gayrimenkul Sektörü Cv Örneği

Değişen dünya şartları ile birlikte günümüzde birçok yeni iş yeri kurulmakta. Artan işgücü nedeni ile birlikte firmalar hem iyi yetişmiş bir eleman, hem de güvenebileceği bir eleman arayışına girmektedir. Bu nedenle birden fazla aşamalı iş görüşme modeli üretmiştir. Bu aşamaların ilki CV ile başlamaktadır. Kişi ile ilgili öğrenilebilecek en temel bilgiler CV ile öğrenilebiliyor.

Her sektöre göre farklı dolduruluş şekli bulunan CV’ler, oldukça dikkatli ve temiz bir çalışma ile hazırlanmalıdır. Örneğin gayrimenkul sektöründe bir işe başvuruda bulunacak kişi nelere dikkat etmeli kısaca bahsetmek istiyorum.

Öncelikle bu sektörün birden fazla çalışma alanı bulunmaktadır. Başta ev, dükkan, arazi gibi mülkiyetlerin satılması ve kiralanması gibi işlemleri gerçekleştirirler. İkinci olarak da kişilerin mülkiyetlerini kontrol ederek gelir gider durumlarını koordine ederler.

Gayrimenkul sektöründe bulunabilecek kişi öncelikli olarak özgeçmişinde kendini belirli edecek becerilerini yazması gerekmektedir. İnsanları ikna edebilme, iletişim, diksiyon, koordinasyon, özgüven bu meslek için oldukça önemlidir. Bu özellikleri kanıtlayabilecek sertifikaların alınması başvurular sırasında oldukça büyük etkiler ortaya çıkarabilir.

Kısmi olarak ofis ortamında çalışılıyor gibi gözükse de, arazi çalışmaları da bir hayli fazladır. Bu yüzden her türlü çalışma ortamında çalışabileceğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Daha önceden herhangi bir kurumda satış temsilciliği yapmışsanız, referans gösteriminde bulunabilir, sektörde ne kadar deneyimli olduğunuzu gösterebilirsiniz.

gayrimenkul-cv

cv_ornegi_988

Diğer Cv örneklerini incelemek için burayı tıklayın

Cv Örneği hazırlama noktasında yardım almak için bu kategoriyi inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ