İşlevsel Cv Örnekleri

İşlevsel Cv Örnekleri

Her alan ve branşa göre ayrı CV hazırlanması gerektiğini daha önceki yazılarımızda bahsetmiştik. İşlevsel CV genel olarak kişilerin yeteneklerini ön plana çıkarmak amacı ile hazırlanmaktadır.

Özel olarak hazırlanan bu özgeçmiş örneği, her firma için de düzenlenebileceğini söyleyemeyiz. Kişisel becerilere önem veren firma ve kuruluşlara incelemeleri için hazırlanan bu dosya için gerekli olan kısımlardan bahsedelim.

Standart CV içerisinde genel olarak kişisel bilgiler, eğitim durumları, deneyimlerden detaylı olarak bahsediliyordu.  İşlevsel CV içerisinde ise bu bilgilerden kısaca birer satır bahsetmek yeterlidir. CV içerisinde yeteneklerinizi, becerilerini, dil bilgi seviyenizi üst düzeyde bahsetmeniz gerekmektedir. Tasarım konusunda üst düzey yetenekleri olan bu kişilere nasıl hazırlamaları konusunda bir teklif de bulunmuyoruz. Onlar zaten en iyisini yapacaklarını tahmin ediyoruz.

Özelliklerinizi üst düzeyde sergileyebileceğiniz bu CV Örneğinde, işverenler kişilerin kişisel bilgilerinden yana edindikleri tecrübeleri incelemektedir. Aldıkları eğitimi daha önce ne şekilde sergilediklerini de araştıran işverenler, referans konularına oldukça dikkat etmektedirler.

CV sunumu yaparken sizlere bir tavsiyemizde, kişisel becerinizi ön planda gösterecek bir çalışmanızı da başvuru formunuza eklemenizdir. Çalışmalar sizi yansıtabilecek en önemli faktörler olmasından dolayı, başvurular sırasında sizin bir tık önde olmanızı sağlayacaktır.

İşlevsel CV, deneyim açısından oldukça birikime sahip kişiler tarafından tercih edilmesi gerekmektedir. Aksi bir durumda oldukça komik bir durumla karşılaşılacağı için sizi zor bir duruma sokabilir.

İşlevsel cv aşağıda yer alıyor.

Örnek 2

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ