Doktor Asistanı CV Örnekleri

Doktor Asistanı CV Örnekleri

Doktor asistanları, doktorların sağ kolları gibi adlandırılmaktadırlar. Doktorlar daha gelmeden önce işlerini ve düzenlerini kontrol ederler. Günlük yapılacak işlerin kontrolünü sağlarlar. Randevuları olan hastaların giriş çıkışlarını takip ederler. Poliklinik defterlerinin takibini yaparlar. Hasta memnuniyetlerini sağlamaktadırlar. Bir çoğu konu da doktorların işlerini kolaylaştırırlar. Hasta ve doktor ilişkilerinde arada duran bir köprü görevi görmektedirler. Sıcak ve sevecen kişiliklerde olurlar.

Bu sayılan özellikleri kaldırabilecek ve sorunsuz bir şekilde yapabilecek kişiler için hazırlanmış olan CV örneği ile başvurularda bulunabilirsiniz.

CV’yi doldururken dikkat etmeniz gereken başlıca konular bulunmaktadır. Kendinizden ve   yeteneklerinizden bahsedebilirsiniz. Kısa ve öz olmasına dikkat etmelisiniz. Eğitim bilgilerinize yer vermeli ve en düşük lise mezunu olmalısınız. Doktor asistanlığın da dil bilgisi de bazen önem arz etmektedir. Çünkü bazı durumlarda hastalara anlatmak istedikleri terimler olabilmektedir. En azından bir dil olarak İngilizce öğrenmeleri başvurularda bir adım öne çıkacaktır. Daha önceden asistanlık yaptıysanız bilgilerinizi yazabilirsiniz. Fotoğrafınız önem arz etmektedir. Düzgün bir fotoğraf ilk izlenimi işverende bırakacaktır.

KYS ile çalışmaktadırlar. Sistem kalitesi arttırılması için uğraşırlar. Çalışma ekipleri doğal üyelerden oluşmaktadırlar. İstatistikleri toplarlar ve değerlendirme yaparlar. KYS ile düzeltici ve önleyici faaliyetler başlatılır. Takibi yapılır ve sonuçlar beklenir. KYS ile önerilerde bulunurlar. KYS’yı çevrelerinde bilinçlendirme ile görevleri bulunmaktadır. Kalite ile alakalı politikaları yerine getirirler ve ona uygun olarak çalışırlar. Maddi ve manevi motive edilmelerini sağlamaktadırlar.

doktor-asistan asistan_cv_ornegi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ