Güncel Cv Örnekleri

Güncel Cv Örnekleri

İş başvuruları sırasında genellikle yıllar önce hazırlanmış, üzerinde değişiklik yapılmış CV kullanılmaktadır. Eski bilgiler barındıran bu belge ile bir sonuç alınamayacağını herkes bilmektedir. Öyle bir zamanda yaşıyoruz ki, iş başvurularında kişiler seçilmek için elinden geleni yapıyor, rakiplerine hiç acımıyor. İş başvurularında siz de rakiplerinizden bir adın önde olmak istiyorsanız, ortalama her ay CV güncellemesi yapmanız gerekmektedir. Bilgilerinizde meydana gelen en ufak bir değişiklik bile karşı tarafı etkileyeme yeterdir. Güncel bir CV de olması gerekenler ise,

Temel Bilgilerinizi her zaman yenilemeniz gerekmektedir. Özellikle adres değişikliği yapmanız durumunda bu bilginin eklenmesi şarttır.

Mezun, ya da olma durumunda olan kişiler ise, eğitim bilgilerini sürekli güncellemeleri gerekmektedir. Eksik eğitim durumu sizin aleyhinize olacak bir durumdur.

Deneyimlerinizde ise, iş tecrübesi kazanmak amacı ile çalıştığınız firmaları sürekli güncellemeniz gerekmektedir. Burada önemli bir not verelim, küçük esnaflar ile yapılan çalışmaları dahil etmenize gerek yoktur.

İş başvurularında kullanılmak üzere alınan sertifikalar her zaman güncel tutulmalıdır. Özellikle yabancı dil üzerine yapılan çalışmaların eklenmesi yine sizi bir adım öteye taşıyacaktır.

Referanslarınızı sürekli güncelleyiniz. Bir iş başvurusu sırasında gösterdiğiniz referansı başka bir iş başvurusunda göstermeyiniz. Referans çeşitliliği kazanmak için daha önce çalıştığınız kurumlar ile iletişime geçmenizi öneririm.

Bu şekilde hazırlanan CV her zaman güncel kalarak sizi daima bir adım öteye taşıyacaktır.

Örnek 5

Tıkla İndir

 

Kaynak: https://www.resimlicvornekleri.com/cv-ornekleri/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ